logo-mor

Hakkımızda

Web Tasarım, Grafik, Sosyal Medya Danışmanlığı, Dijital Pazarlama, Seo Optimizasyon ve Reklam Planlama & Yönetim konularında ses getirecek Kampanya ve Hizmetler ile yolumuza devam ediyoruz.

Son Yazılarımız

Hizmetler

Web Tasarım & Yazılım

Web siteleri, günümüzün en önemli iletişim araçlarından birisi konumuna gelmiştir. İşletmelerin, kurumların, kuruluşların ve hizmet veren şahısların mutlaka web sitesi olması gerekir ki, bu siteler sayesinde daha önce insana ulaşabilsin. Sizler için profesyonel web siteleri hazırlıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Web tasarım, profesyonellik gerektiren bir iştir. Bunun bilincinde olarak hareket ediyor ve hizmetlerimizi bu prensibe göre veriyoruz.

Web tasarım ve yazılım, bir internet sitesinin en önemli bölümlerinden birisidir ve rakiplerinden bu özellikleri ile ayrılır. Sitenin tasarımının kullanışlı olması, ziyaretçilerin aradıklarını rahatlıkla bulması ve buldukları ile tatmin olması, kullanıcı deneyimi açısından çok önemlidir. Bütün bunları, vermiş olduğumuz hizmet ile sizlere sağlıyoruz.

WordPress Web Siteleri

Web sitelerinin kodlanması için farklı kodlama dillerinin kullanılması gerekir. Bu dillerden yaygın olarak kullanılanlardan birisi de PHP dilidir. WordPress sistemi sayesinde bu dil çok daha etkili bir şekilde kullanılır ve ihtiyacınız olan web siteleri çok daha kısa sürelerde, daha profesyonel olarak hazırlanır. Sizin için oluşturduğumuz sitelerin yönetimlerini, bu sistem sayesinde çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. WordPress web siteleri ile daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşacaksınız.

WordPress siteleri, panel üzerinden düzenlenebilir. Panelden yapılacak düzenlemeler için teknik bilgiye gerek yoktur. Buradan, sitenizdeki istediğiniz düzenlemeleri yapabilir, yeni yazılar ekleyebilirsiniz. Profesyonel destek olmadan, sitenizle ilgili her işlemi yapabilir ve sitenizi kendi tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz.

E-Ticaret Sistemleri

İnternetin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte ticaretin önemli bir kısmı sanal ortama kaymaya başladı. Ticaret yapan işletmeler ve firmaların mutlaka bu alanda da yer alması gerekir. E-Ticaret sistemleri ile bu alandaki ihtiyacınıza cevap veriyor ve beklentilerinizi karşılayacak kalitede siteler yapıyoruz. Özel olarak kodladığımız siteler ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilir ve bu sayede ticaret hacminizi daha da arttırabilirsiniz.

E-Ticaret sitelerinin sahip olması gereken özellikleri biliyor ve tasarım sürecinde buna göre hareket ediyoruz. Tasarladığımız ve kullanımınıza sunduğumuz e-ticaret sitesini ziyaret eden kullanıcılar, aradıklarını hızlı bir şekilde bulacak ve almak isteyeceği ürünler otomatik olarak tavsiye edilecektir. Ayrıca ödemeler için de farklı alternatifler site panelinde vardır, buradan uygun olanlar aktif edilebilir.

Web Hosting

Web sitelerinin yayın yapabilmesi için siteye ait dosyaların bir sunucu, depolama alanı üzerinde bulunması gerekir. İşte bu alana hosting adı verilir ve sitelere ait bütün dosyalar burada bulunur. Bundan dolay hostingin son derece kaliteli olması gerekir. Vermiş olduğumuz web hosting hizmeti ile sitelerinizin son derece hızlı olmasını sağlıyor ve verilerinizin güvenliğini garanti ediyoruz.

Web hosting hizmetimiz ile sitelerinize ait veriler güvende olacak ve dışarıdan gelebilecek her türlü saldırı engellenecektir. Unutulmamalıdır ki, iyi bir kullanıcı deneyimi için sitelerin hızlı bir şekilde açılması gerekir. Verdiğimiz hizmet ile bunu sağlıyor ve beklentilerinizi karşılıyoruz. Ayrıca 7/24 destek ile sorunlarınıza anında kalıcı çözümler üretiyoruz. Böylece siteniz kesintisiz yayında oluyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, sahip olduğu kullanıcı sayısı ile artık yeni bir dünya olarak nitelendirilmektedir. Bu alanda sadece sıradan insanlar değil, işletmeler, kurumlar, kuruluşlar ve şirketler dahi faaliyet göstermektedir. Bundan dolayı vermiş olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti son derece önemlidir. Söz konusu hizmet sayesinde çok daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşabilir ve olumlu bir profil oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya kullanıcılarının sayısı ülkemizde çok fazladır. Gün içinde sosyal medyayı kullanan kişi sayısı 40 milyon seviyelerindedir. Bu da çok önemli bir rakamdır. Bu kadar büyük potansiyelin olduğu bir alanda amatör olarak değil, profesyonel olarak yer almak istemez misiniz? Bu potansiyel ile amaçlarınıza daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Marka Tescil

Marka, bir işletmeye ait olan hizmet, ürün ya da malın benzerlerinden ayrılmasını sağlayan işaret olarak tanımlanabilir. Marka tescili ise söz konusu markanın yasal yollarla alınmasıdır. Bu işlem sayesinde işletmenize ait olan ürünlerin sizin bilginiz ve izniniz dışında kullanılarak gelir elde edilmesi mümkün olmaz. Bu da işletmenizin çok daha hızlı büyümesi ve daha fazla bilinmesine yarar.

Marka tescil işlemi ile farklı haklar elde edersiniz. Verdiğimiz hizmet sayesinde dilediğiniz markayı en kısa sürede tescil ettiriyor ve sizi bu karmaşık işlemlerde kurtarıyoruz. Markanızın olması, diğer işletmelerin sizi bir anlamda sömürmesini engellediği gibi, rakipleriniz arasından çok kolay bir şekilde sıyrılarak birkaç adım öne geçmenizi de sağlar.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil cihazların kullanımının yaygınlaşması ve bunların interneti artık çok daha rahat bir şekilde kullanması, mobil uygulamaların önemini her geçen gün biraz daha arttırmıştır. Mobil uygulama geliştirme hizmetimiz sayesinde, siz de bu alanda yer alabilir ve daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Bunun yapmanız gereken tek işlem, bize ulaşmak olacaktır.

Mobil uygulama geliştirme hizmetimiz ile farklı projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. İnternet siteniz için bir mobil uygulama hazırlatarak ziyaretçi sayışınızı arttırabilirsiniz. Bunlar gibi farklı avantajlar elde edilir ve yeni bir alanda yer alabilirsiniz. Profesyonel olarak geliştirilen mobil uygulamalar, kullanıcılara sorunsuz bir deneyim sunar ve kullanıcılar burada istediklerini kısa sürede bulabilir veya yapabilir. Bu da mobil uygulamanın hızla yayılması anlamına gelir.

İnternet Reklamcılığı

Reklam, bir ürünün satışının, bir hizmetin tanıtımının yapılması için kullanılan çok önemli bir araçtır. Özellikle ticarette reklamın çok büyük önemi vardır. Fakat günümüzde standart reklamların yerini, internet üzerinden verilen reklamlar almıştır. İnternet reklamcılığı alanında verdiğimiz hizmet sayesinde beklentileriniz etkili bir şekilde karşılanacak ve istediğiniz amaca daha rahat bir şekilde ulaşacaksınız.

İnternet üzerinden verilen reklamların farklı çeşitleri vardır. İhtiyacınıza göre bunlardan en uygununu sizinle birlikte tercih ediyoruz. Daha sonra ise hedef kitle ayarlaması yapıyoruz. Böylece reklamınızı istediğiniz yaş aralığındaki, istediğiniz konumdaki insanlar görüyor. Böylece reklam için ödediğiniz ücret, çok daha etkili bir şekilde size dönüyor. Hem reklam için daha az ödeme yapıyor, hem de daha fazla dönüş sağlamış oluyorsunuz.

İçerik Yazarlığı

Web sitelerinin içerisinde yer alan içerikler ve makaleler, sitenin kalitesini gösteren en önemli unsurlardır. İçerik yazarlığı hizmetimiz sayesinde sitelerinizin ilgili bölümleri için kaliteli makaleler yazıyoruz. Böylece sitenize gelen ziyaretçiler aradıklarını buluyor ve sitenizde daha fazla zaman geçiriyor. Bir süre sonra bunlar sadık ziyaretçiler oluyor ve böylece sitenizin kalitesi her geçen gün biraz daha artıyor.

İçerik yazarlığı hizmetimiz üzerinden alacağınız makaleler, SEO uyumlu olarak kaleme alınıyor. Bu makaleler sayesinde arama motorları üzerinde daha üst sıralarda kendinize yer bulacaksınız. Ayrıca okuyucu odaklı ve akıcı olduğunu dikkate aldığınızda, sitenize adeta sınıf atlatacak türden ürünler olduğunu göreceksiniz. Her konuyla ilgili içerik talebiniz için sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitelerinin sayısının artmasıyla birlikte, siteler arasında ciddi bir rekabet yaşanmaya başladı. Bu rekabette bir adım öne geçmenin en önemli yöntemi arama motoru optimizasyonudur. Arama motoru optimizasyonu, bir web sitesinin arama motorlarına uygun olması ve aramalarda daha üst sıralarda yer almasıdır. İnsanların yaklaşık %90’ının sitelere Google başta olma üzere farklı arama motorları üzerinden girdiği dikkate alındığında, bu hizmetin önemi çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır.

Vermiş olduğumuz arama motoru optimizasyonu ya da teknik ismiyle SEO hizmeti, son derece profesyonellik gerektiren, kapsamlı bir işlemdir. Bir web sitesine SEO çalışmasının yapılmaması, sitenin insanlara tanıtılmaması gibi bir işlemdir. Bundan dolayı bahse konu işlemin yapılması ve siteye insanların daha rahat bir şekilde ulaşması sağlanmalıdır.

Dijital Baskı

Özel olarak hazırlanan görsellerin, farklı teknik ve yöntemler kullanılarak farklı materyallerin üzerine aktarılmasına dijital baskı denir. Burada bahsedilen, dijital baskının en kısa tanımlarından birisidir. Söz konusu işlem için kullanılan farklı makineler ve farklı kalitede mürekkepler vardır. Dijital baskı hizmetimizde bunların en kalitelisini kullanıyor ve sizin istediğiniz görselleri, istediğiniz boyuttaki materyaller üzerine aktarıyoruz. Böylece grafik tasarımları istediğiniz amaçlar için çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dijital baskı, pek çok alanda etkili olarak kullanılmaktadır. En gelişmiş baskı tekniği olarak kabul edilir ve çok kısa sürede sonuçlanır. Bu tekniğin en önemli özelliği ise çok farklı materyaller üzerinde kullanılabilmesidir. Bu durum, grafiklerin istenilen amaçlar için çok daha rahat bir şekilde kullanılması anlamına gelir.

Grafik Tasarım

Günümüzde yapılan bütün işlemlerin önemli bir kısmını görsel oluşturur. Kitaplar, gazeteler, kurumsal şirketler ve benzer alanlar için görsel tasarımların hazırlanması, grafik tasarım olarak tanımlanır. Söz konusu işlem ile elde edilmek istenen kazanımlara çok daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşılır. Bundan dolayı grafik tasarım hizmetlerimizin, sizlerin başarısında çok önemli rol oynayacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

Grafik tasarım, profesyonel araçlar ile yapılan işlemlerdir. Dışarıdan bakıldığında basit bir şekilde yapıldığı düşünülebilir. Fakat profesyonel olan kişiler, özel araçlar kullanarak bu görselleri hazırlar. Hazırlanan grafikler, farklı amaçların çok daha etkili bir şekilde insanlara aktarılması gibi önemli bir misyonu üstlenir. Hizmetlerimiz sayesinde siz de grafiklerin sağlayacağı katkıları yakından göreceksiniz.